top of page
дата оновлення:  15/10/2022
Головна ›  Ортопедія і травматологія

Ортопедія і травматологія

Кістки, м'язи, суглоби, зв'язки, сухожилля складають опорно-руховий апарат людини. Гострі (травми) або патологічні ушкодження та деформації цих органів призводять до функціональних порушень, обмежують рухливість та супроводжуються больовими відчуттями.

У Клініці Симбіотика консультують та оперують досвідчені травматологи-ортопеди, які володіють різними методиками лікування травм та їх наслідків, а також хронічних захворювань опорно-рухового апарату.

 

Ми застосовуємо сучасні методи діагностики, а завдяки новітнім науковим розробкам та унікальним матеріалам, хірургічні втручання на опорно-руховому апараті є високоефективними.

ortopedic_edited.png

Канзюба Анатолій Іванович  – доктор медичних наук, професор кафедри загальної хірургії ДВНЗ Ужгородський національний університет, ортопед-травматолог вищої категорії, .

 

До початку війни 2014 року працював провідним науковим співробітником відділу політравми та кістково-гнійної хірургії Донецького НДІ травматології та ортопедії.

Одним із перших в Україні почав займатись ендопротезуванням суглобів. Понад 20 років проводить ендопротезування кульшових та колінних суглобів.

Має багаторічний досвід лікування пацієнтів з пошкодженнями опорно-рухового апарату, включаючи відновлювальну та реконструктивну хірургію при переломах тазу та вертлюжної западини.

Проходив стажування  у провідних ортопедичних центрах США та Європи.

 

Є автором понад 200 наукових праць.

 

Член Української асоціації ортопедів-травматологів.

 

Пріоритетний напрямок роботи – лікування захворювань великих суглобів, тотальне ендопротезування кульшового та колінного суглобів, включаючи складне та ревізійне ендопротезування.

Кандзюба А.І._edited.jpg

Хочеш безкоштовну on line консультацію ортопеда? >>>

Коли необхідно звертатись до лікаря ортопеда-травматолога

 

Якщо вас турбують болі в м'язах або в ділянці суглобів, ви не можете повноцінно рухати руками чи ногами, проконсультуйтеся з травматологом-ортопедом, щоб знайти причину такого стану та при необхідності пройти лікування.

І обов'язково потрібно звернутися до лікаря при травмах та ушкодженнях опорно-рухового апарату. Травматолог-ортопед визначить характер та ступінь ушкодження, надасть необхідну допомогу.

traumatology.jpeg
Травматологія

 

Сучасна травматологія досягла істотних успіхів у лікуванні різних видів ушкоджень опорно-рухового апарату.

 

Фахівці Клініки Симбіотика у своїй практиці застосовують останні досягнення світової та вітчизняної травматології, що дозволяє досягти високої ефективності лікування, зменшення хворобливих відчуттів та скорочення реабілітаційного періоду.

IMG-d7e5e952846f8bc64ec536545caa6187-V.jpg
Ортопедія.

 

Ортопедія – розділ медицини, що займається профілактикою та лікуванням вроджених та набутих захворювань опорно-рухового апарату. Одні патології, особливо на ранніх етапах, успішно лікуються і консервативними методами. Інші ж часто вимагають лише хірургічного втручання. Лікарі Клініки Симбіотика володіють сучасними методиками оперативного лікування ортопедичних захворювань та допомагають пацієнтам із патологіями різної тяжкості.

Кульшовий _edited.png
Ендопротезування суглобів

 

Більшість суглобів відповідають за рухливість всього скелета та їх порушення призводить до хворобливих відчуттів, зниження працездатності аж до інвалідності. Усунути патологію можна шляхом ендопротезування суглобів.

 

Це сучасний метод лікування, у якому травмований чи деформований суглоб замінюється штучним. Він повністю повторює будову та функції природного, тому кінцівка знову набуває повної рухливості і свободи, а пацієнт позбавляється болю.


Показанням до ендопротезування суглобів є такі захворювання, патологічні стани та травматичні ушкодження: остеоартроз, деформуючий артроз суглоба, посттравматичний артроз, асептичний некроз головки кістки, перелом шийки стегна.


Досвідчені травматологи-ортопеди проводять операції з протезування кульшового та колінного суглобів. Для кожного пацієнта протез підбирається індивідуально з урахуванням захворювання, віку, анатомічних особливостей. Всі штучні суглоби, які ми застосовуємо, виготовлені із високоякісних матеріалів, що дозволяє уникнути післяопераційних ускладнень та звести до нуля ризик відторгнення протеза.

Волков_edited.jpg
Олександр Волков

ортопед-травматолог

Артроскопія

 

Серед усіх захворювань опорно-рухового апарату значну частину займають патології суглобів. На початковій стадії вони піддаються консервативній терапії, проте у запущених випадках вимагають лише оперативного втручання. Донедавна всі хірургічні маніпуляції на суглобах проводилися шляхом відкритого доступу, тобто через розрізи. Сьогодні для лікування патологій ми застосовуємо найсучасніший високотехнологічний метод – артроскопію.
При такому підході доступ до деформованого суглоба здійснюється через кілька проколів, з мінімальними ушкодженнями м'яких тканин, м'язів та зв'язок, що оточують суглоб. Усі маніпуляції хірург проводить із використанням артроскопа – приладу, оснащеного камерою та лампою. Його діаметр менше 5 мм, тому лікар може детально оглянути всі відділи суглоба та залежно від патології провести резекцію, анатомічне відновлення чи пластику деформованих елементів. Завдяки артроскопії вдається уникнути тривалої реабілітації і пацієнти швидко повертаються до звичного життя.

Артроскопія.jpg
fracture-and-broken-bones.jpeg
Лікування переломів

 

Перелом – це ушкодження кісток, викликане впливом них будь-якого зовнішнього механічного чинника. Будь-який перелом супроводжується пошкодженням навколишніх м'яких тканин і потребує негайного звернення до травматолога. Тільки лікар може визначити характер та ступінь тяжкості травми, виключити травматичний шок та пошкодження внутрішніх органів.

Лікування суглобово-зв'язувального та м'язового апарату


Больові відчуття в кінцівках не завжди пов'язані з проблемами суглобів. Часто причина криється в патологічних або гострих ушкодженнях сухожиль, зв'язок та м'язів: розтягування та розриви. При розтягуваннях хороший ефект мають консервативні способи: накладання холоду, знеболювання, застосування протизапальних мазей та ін. При розриві зв'язок або м'язів потрібно лише хірургічне втручання. Відсутність лікування може призвести до розвитку сильного запального процесу та обмеження рухливості кінцівки.
Травматологи-ортопеди Центру проводять планові та екстрені операції з відновлення цілісності сухожиль і м'язових тканин. Наші хірурги володіють усіма існуючими методиками накладання сухожильного шва та підбирають оптимальний варіант, виходячи з характеру, локалізації та давності травми. Якщо такий метод неприйнятний, ми проводимо протезування (з використанням штучних матеріалів) чи пластику (із застосуванням біологічних матеріалів) сухожиль та зв'язкового апарату. 

Що ми лікуємо
Hallux Valgus (вальгусна деформація великого пальця стопи)
Артроз гомілковостопного суглоба
Артроз колінного суглобу
Артроз кульшового суглоба
Артроз плечевого суглоба
Асептичний некроз виростків стегнової кістки
Асептичний некроз головки стегнової кістки
Асептичний некроз таранної кістки
Асептичний некроз човноподібної кістки
Деформація Тейлора
Деформуючий артроз
Деформуючий артроз суглоба
Звичний вивих плечового суглоба
Контрактура Дюпюїтрена
Молоткоподібна деформація пальців стопи
Нестабільність суглоба
Остеоартроз
П'яткова шпора (плантарний фасцит)
Перелом вертлюжної западини
Перелом ключиці
Перелом кісток долоні
Перелом ноги
Перелом ребра
Перелом руки
Перелом шийки стегна
Плечолопатковий періартрит
Посттравматичний артроз
Псевдоартроз
Розрив бічної зв'язки колінного суглоба
Розрив зв'язок
Розрив передньої хрестоподібної зв'язки коліна
Розриви та пошкодження м'язів
Розриви та пошкодження меніска
Розриви та пошкодження сухожиль
Розсікаючий остеохондрит (хвороба Кеніга)
Руйнування суглобових хрящів (хондромаляція)
Ушкодження сухожиль кисті

Ціни ортопедія та травматологія? >>>

bottom of page