top of page
IMG_0393 копія.png
Петро Лучишин  директор ТОВ "КЛІНІКА СИМБІОТИКА"

Про Symbiotyka medical group

 

Symbiotyka medical group (Symbiotyka MG) – медична компанія, яка почала свою історію з відкриття стоматологічної клініки преміум рівня у Львові, розвиток якої об’єднав однодумців різного фаху і однакових цінностей.

2019 рік став для  (Symbiotyka MG) доволі успішним. Ми вийшли на 30% ріст в лікуванні як постійних, так і нових пацієнтів. Ми створили представництва за кордоном (Варшава, Лондон), а наші дві стоматологічні клініки Symbiotyka Dental, цифрова лабораторія Symbiotyka Lab та кардіологічна амбулаторія Symbiotyka Cardio (м.Львів) почали працювати з іноземними пацієнтами. 

Стоматологічні клініки, доповнені цифровою лабораторією, перейшли на цифрові протоколи діагностики та лікування пацієнтів. Застосування найсучасніших інноваційних технологій в стоматології, дозволило значно скоротити кількість візитів пацієнта у клініку для лікування, встановлення зубних імплантів, коронок, тощо. Таким чином ми покращили сервіс та комфорт пацієнтів, зберігаючи їм час для бізнесу і життєвих приємностей. 

Амбулаторне відділення Symbiotyka Cardio у Львові впровадило весь спектр методів  неінвазивної діагностики у кардіології. Комплексну діагностику серцево-судинної системи, а саме   ЕКГ, ЕХО-серця, тредміл-тести, холтерівське моніторування, добове моніторування артеріального тиску з одночасним консультуванням проводять лікарі–кардіологи з досвідом роботи у кардіохірургічних відділеннях найкращих українських та європейських спеціалізованих клінік, виключно за світовими стандартами доказової медицини.

 

2020 рік став роком зростання для Symbiotyka medical group. Почала роботу  Клініка хірургії серця та судин у м.Стрий, яка  2021 році, завдяки відкриттю нових напрямків надання медичної допомоги, була перейменована у ТОВ "КЛІНІКА СИМБІОТИКА".

 

Особливістю клініки є застосування найсучасніших методик мініінвазивних операцій на серці. Такі операції виконують всього 5% кардіохірургів у світі і лише декілька фахівців в Україні. Один з них, кардіохірург Тарас Рудик, не лише оперує, а й очолює медичний менеджмент клініки «Симбіотика»

 

Мініінвазивні кардіохірургічні операції мають безліч переваг, основними з яких є короткі терміни реабілітації (декілька днів замість двох місяців); косметичний ефект (відсутність видимих шрамів); зменшення часу перебування після операції в клініці; швидке повернення до звичного життя та роботи. Ми проводимо такі мініінвазивні операції на серці, як  - аортокоронарне шунтування, пластика / заміна клапанів серця, видалення міксом, пластика міжпередсердної перегородки та ін.

 

До кардіохірургів у 2021 році приєдналася команда ортопедів і травматологів на чолі з професором Адріаном Філем, який обрав клініку «Симбіотика», поділяючи насамперед наші ціннісні орієнтири, а також максимальний рівень чистоти та безпеки в клініці, сучасне оснащення операційної, злагодженість роботи медичного персоналу на всіх рівнях. У найближчому майбутньому, на базі стаціонару Симбіотики у Стрию, крім кардіології та кардіохірургії,  ми відкриємо  відділення ортопедії і травматології, загальної хірургії та нейрохірургії.

У Симбіотиці ми застосували всі наші знання та досвід, створили максимально комфортні умови як для пацієнтів, так і лікарів. Родина не обтяжена доглядом за пацієнтом, як до так і після операції. Принцип  «все включено», за яким надається медична допомога у Симбіотиці, передбачає, що на час лікування та реабілітації в клініці пацієнт перебуває під повною опікою медичного персоналу, забезпечується  медикаментами, п’ятиразовим харчуванням. Домашню атмосферу створюють комфортабельні палати з індивідуальною системою кліматизації та телебаченням. Тим часом родичі хворого займаються звичними для них справами, уникаючи зайвого стресу.

Ми створили медичні заклади, у яких самі отримуємо медичну допомогу.

Не зволікайте із зверненням до лікаря, і дайте нам шанс допомогти Вам швидше, легше і без надмірних витрат.

 

Пам’ятайте! Лікує не час. Лікують лікарі.

Головна › Про нас
bottom of page