Петро Лучишин  директор ТОВ "КЛІНІКА СИМБІОТИКА"

Про Symbiotyka medical group

 

Вітаю Друзі.

Symbiotyka medical group (Symbiotyka MG) – медична компанія, яка почала свою історію з відкриття стоматологічної клініки преміум рівня у Львові, розвиток якої об’єднав однодумців різного фаху і однакових цінностей. 2019 рік став для  (Symbiotyka MG) доволі успішним. Ми вийшли на 30% ріст в лікуванні як постійних, так і нових пацієнтів. Ми створили представництва за кордоном (Варшава, Лондон), а наші дві стоматологічні клініки Symbiotyka Dental, цифрова лабораторія Symbiotyka Lab та кардіологічна амбулаторія Symbiotyka Cardio (м.Львів) почали працювати з іноземними пацієнтами. 

Стоматологічні клініки, доповнені цифровою лабораторією, перейшли на цифрові протоколи діагностики та лікування пацієнтів. Застосування найсучасніших інноваційних технологій в стоматології, дозволило значно скоротити кількість візитів пацієнта у клініку для лікування, встановлення зубних імплантів, коронок, тощо. Таким чином ми покращили сервіс та комфорт пацієнтів, зберігаючи їм час для бізнесу і життєвих приємностей. 

Амбулаторне відділення Symbiotyka Cardio у Львові впровадило весь спектр методів  неінвазивної діагностики у кардіології. Комплексну діагностику серцево-судинної системи, а саме   ЕКГ, ЕХО-серця, тредміл-тести, холтерівське моніторування, добове моніторування артеріального тиску з одночасним консультуванням проводять лікарі–кардіологи з досвідом роботи у кардіохірургічних відділеннях найкращих українських та європейських спеціалізованих клінік, виключно згідно зі світовими стандартами доказової медицини.

2020 рік став роком зростання для Symbiotyka medical group. Почала роботу  Клініка хірургії серця та судин у м.Стрий, яка  2021 році, завдяки відкриттю нових напрямків надання медичної допомоги була перейменована у ТОВ "КЛІНІКА СИМБІОТИКА".

 

Особливістю клініки є застосування найсучасніших методик мініінвазивних операцій на серці. Такі операції виконують всього 5% кардіохірургів у світі і лише декілька фахівців в Україні. Один з них, кардіохірург Тарас Рудик, не лише оперує, а й очолює медичний менеджмент клініки «Симбіотика»

 

Мініінвазивні кардіохірургічні операції мають безліч переваг, основними з яких є короткі терміни реабілітації (декілька днів замість двох місяців); косметичний ефект (відсутність видимих шрамів); зменшення часу перебування після операції в клініці; швидке повернення до звичного життя та роботи. Ми проводимо такі мініівазивні операції на серці такі, як  - аортокоронарне шунтування, пластика / заміна клапанів серця, видалення міксом, пластика міжпередсердної перегородки та ін.

 

До кардіохірургів у 2021 році приєдналася команда ортопедів і травматологів на чолі з професором Адріаном Філем, який обрав клініку «Симбіотика», поділяючи насамперед наші ціннісні орієнтири, а також максимальний рівень чистоти та безпеки в клініці, сучасне оснащення операційної, злагодженість роботи медичного персоналу на всіх рівнях. У найближчому майбутньому, на базі стаціонару Симбіотики у Стрию, крім кардіології та кардіохірургії,  ми відкриємо  відділення ортопедії і травматології, загальної хірургії та нейрохірургії.

У Симбіотиці ми застосували всі наші знання та досвід, створили максимально комфортні умови як для пацієнтів, так і лікарів. Родина не обтяжена доглядом за пацієнтом, як до так і після операції. Принцип  «все включено», за яким надається медична допомога у Симбіотиці, передбачає, що на час лікування та реабілітації в клініці пацієнт перебуває під повною опікою медичного персоналу, забезпечується  медикаментами, п’ятиразовим харчуванням. Домашню атмосферу створюють комфортабельні палати з індивідуальною системою кліматизації та телебаченням. Тим часом родичі хворого займаються звичними для них справами, уникаючи зайвого стресу.

Ми створили медичні заклади, у яких самі отримуємо медичну допомогу.

Не зволікайте із зверненням до лікаря, і дайте нам шанс допомогти Вам швидше, легше без надмірних витрат.

 

Пам’ятайте! Лікує не час. Лікують лікарі.

Головна › Про нас