top of page
ГоловнаСтаціонар
 
 
 
дата оновлення:  13/09/2023

Стаціонар

"У вас не відчуваєш себе, як у лікарні!", - ми часто чуємо ці слова у нашому стаціонарі у Стрию.
Значить, нам усе вдалося! Бо коли ми тільки придумали "Симбіотику", то дуже хотіли, щоб українці, які зробили вибір одужувати у нас, отримували якісну допомогу за світовими стандартами і при цьому почувалися, як удома.  
Дизайн

Ніяких білих стін! На етапі проектування клініки перед архітекторами і дизайнерами ми поставили завдання спроектувати сучасну європейську клініку за принципом «переваги інтересів пацієнта». М'яке приглушене світло, теплі кольори у дизайні, акцентні стіни у корпоративному кольорі - це те, що налаштовує на спокій і затишок.

malotr2.jpg
Med001.jpg
Комфорт

Багато уваги приділили кондиціонуванню і опаленню.  У нас клімат-контроль, опалення і вентиляція регулюються, тому у кожній палаті можна налаштувати оптимальний мікроклімат і сприятливу для одужання атмосферу.

Палати сформовані в блочну систему по 2 палати, вони мають власний душ і туалет. Прибираємо тричі на день, тому ви не відчуватимете жодних запахів їжі чи ліків.

Безпека

Усі палати, душі, туалети обладнані кнопками виклику. Ви не самі, що б не сталося!

Кожна палата обладнана системами подачі медичних газів (кисень, вакуум, стиснене повітря) та дистанційним моніторингом показників життєдіяльності, інформація з якого виводиться на цілодобовий пост персоналу. Ми нічого не пропустимо!  

Examining Blood Sample
Закуски
Їжа

Готуємо смачно і корисно для найвибагливіших! Забезпечуємо 5-разове харчування для пацієнтів з урахуванням побажань і особливостей кожного (при госпіталізації зясовуємо алергічний статус і супутні хвороби), в тому числі для діабетиків, безлактозне меню. Усе смачне, свіже і естетично подане! Кажуть, як у готелі

Дозвілля

Доки медики роблять свою роботу, ви можете насолоджуватися відпочинком. Телевізор, книга з бібліотеки клініки чи настільні ігри - щоб швидше минав час, WiFі - щоб бути на зв’язку з рідними 24/7, де б вони не були.  

Грати в шахи
4-58.jpg
Догляд

Догляд за пацієнтами здійснюється персоналом, що пройшов спеціальне навчання. Санітарно-гігієнічний догляд, фізіотерапії, медичні маніпуляції та процедури - все це підбирається індивідуально для кожного пацієнта. Близьким та родичам немає необхідності сидіти біля пацієнта та обслуговувати його. Ми знаємо як це робити, а Ви займайтесь своїми справами. 

Реабілітація

На післяопераційному етапі лікування важливе значення має реабілітацію пацієнта. Пацієнт, що отримав новий суглоб чи “оновлене серце” потребує фізичного відновлення після хірургічного втручання та адаптації до нових можливостей. На цьому етапі медичний персонал заново вчить пацієнта правильно вставати з ліжка та стільця та правильно сідати чи лягати, ходити рівній поверхні та сходах, адаптовує до нових реалій використання свого тіла.

Patient%20with%20Healthcare%20Nurse_edited.jpg
bottom of page