top of page
ГоловнаОтоларингологія
 
дата оновлення:  30/08/2022

Отоларингологія. ЛОР-хірургія.

Зміст статті:

Про ЛОР
Як провояться ЛОР-операції

Про отоларингологію.

Отоларингологія - це напрямок в медицині та медична спеціальність, що спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні органів вуха, горла, носа, голови та шиї.

 

Найчастіше використовується скорочена назва спеціальності - ЛОР.

У нашому Центрі малотравматичної хірургії Клініки СИМБІОТИКА лікарі проводять широкий спектр операцій при різних захворюваннях ЛОР-органів (видалення аденоїдів та піднебінних мигдаликів, вазотомія та септопластика, тощо).

 

Проводиться також хірургічне лікування хропіння.

 

Сучасна оперативна отоларингологія заснована на використанні малоінвазивних методів хірургічних втручань, що дозволяє значно скоротити час операції, тривалість перебування пацієнта в стаціонарі та прискорити процес реабілітації.

Як проводяться оперативні втручання?

Більшість операцій у порожнині носа та на навколо носових пазухах, на глотці та гортані проводяться за допомогою ендоскопічного обладнання.

 

Ендоскоп дозволяє через природні або штучні отвори виконувати досить складні операції з мінімальною травматизацією прилеглих тканин.

Які операції ми виконуємо?

І. Операції в порожнині носа - ринохірургія.

У нашому Центрі малотравматичної хірургії всі основні операції в порожнині носа та на приносових пазухах проводяться за допомогою ендоскопа. Усі ендоскопічні операції малоінвазивні, тобто проводяться через природні отвори та не вимагають будь-яких зовнішніх розрізів.

Отоларингологи успішно проводять операції з відновлення носового дихання та видалення патологічних новоутворів. Сучасні ендоскопічні методи лікування, що застосовуються в нашій клініці, дозволяють скоротити термін перебування пацієнта в стаціонарі до 1-2 днів, а в деяких випадках і до декількох годин.

Найбільш поширеними операціями в порожнині носа є: 

2. Операції захворювань вуха - отохірургія.

Отохірургія - це окремий напрямок у ЛОР-хірургії, який полягає у хірургічному лікуванні різних захворювань вуха, проведенні операцій на зовнішньому, середньому та внутрішньому вусі.

Можуть проводяться різні види операцій з відновлення та покращення слуху, спрямовані на ліквідацію хронічного запалення. А саме: шунтування барабанної порожнини та тимпанотомія.

Мікрохірургія вуха вимагає від лікаря великих теоретичних знань та практичних навичок. У своїй роботі наші фахівці використовують найновіше обладнання та мікрохірургічний інструментарій, що дозволяє вирішувати навіть найскладніші завдання.

3. Хірургічне лікування хропіння.

Хірургічне лікування хропіння призначається в тих випадках, коли хропіння завдає пацієнту вираженої незручності, стає перешкодою для соціальної адаптації хворого, викликає сонне апное.

 

Якщо консервативні методи лікування не мали суттєвого впливу (скасування заспокійливих препаратів, зміна положення, скидання зайвої ваги), пацієнтам рекомендовано оперативне втручання.

У нашій клініці є сучасне обладнання, необхідне для швидкого та якісного проведення операції. Найвищий професіоналізм наших хірургів, анестезіологів та медичних сестер гарантують максимально короткий реабілітаційний період та якнайшвидше повернення до звичного життя.

Патології ЛОР

4. Хірургія глотки та гортані.

Хірургія глотки та гортані – це хірургічні втручання при хронічних запальних процесах, доброякісних та злоякісних пухлинах. Поряд із традиційними хірургічними методами при оперативному лікуванні патології гортані та глотки широко використовуються сучасні малотравматичні методики. Операції часто проводяться з використанням ендоскопічного та мікрохірургічного обладнання.

Отоларингологи нашої клініки – висококласні фахівці, які досконало володіють класичними та сучасними методами хірургічних втручань. Усі операції проводяться з використанням найновішого обладнання.

Які захворювання та патології ми лікуємо?

Записатись на  консультацію ЛОРа? >>>

bottom of page