top of page
%D0%9E%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%

Операції при Халюс вальгус

Вальгусна деформація великого пальця ноги - патологія, при якій великий палець стопи відхиляється назовні, на його кістці з'являється виступ – Халюс вальгус або «кісточка».

 

Цей наріст не дозволяє носити звичайне взуття, завдає людині чимало неприємних і хворобливих відчуттів.

 

Основними причинами його виникнення є спадкова схильність, поперечна плоскостопість, слабкість м'язів і сухожиль стопи.

 

Запис online, це швидко та безпечно

Причини вальгусної деформації стопи:

 

  • Анатомічні особливості будови ступні;

  • Носіння невідповідного розміру і тісного взуття, зловживання високими підборами;

  • Надмірна вага;

  • Ендокринні порушення в організмі;

  • Остеопороз і ін.

 

Якщо своєчасно не проводити лікування цієї патології, то наслідки можуть бути дуже негативними і болючими для пацієнта. Запущена плоскостопість, при якій вже розвинулася Халюс вальгус, характеризується постійними болями і в ногах, і в попереку, неможливістю нормально, вільно рухатися, при цьому стопа серйозно деформована, набрякла, не виконує свою функцію, що амортизує і тому істотно підвищується навантаження на всі суглоби вище.

 

Через таке навантаження можливий розвиток артрозу, сколіозу, остеохондрозу та інших захворювань. І якщо на початкових ступенях плоскостопість успішно лікується консервативними методами, то занедбана ситуація, коли ступня значно деформована і сильно турбує, піддається ефективному лікуванню тільки за допомогою операції.

 

Методики операції з видалення «кісточки» на нозі можуть бути різними, залежно від конкретної ситуації, тому і ціна може відрізнятися.

Найбільш ефективне лікування

Операція Халюс вальгус - це найшвидший і дієвий спосіб позбутися патології, яка істотно погіршує якість життя. 

 

Під час втручання хірург може скорегувати деформовані кісткові структури і зафіксувати їх імплантом з титану. Інший спосіб полягає у висіченні випинаючого виступу одночасно з проведенням пластики сухожиль і суглобів.

 

Крім того, може бути проведено корегування поперечного зводу стопи. Який саме метод лікування Халюс вальгус буде обрано, залежить від ступеню деформації  та інших індивідуальних показів.

 

Після операції Халюс вальгус необхідна грамотна реабілітація, що виконується за спеціальною програмою. Від неї буде залежати подальша якість життя пацієнта. Вам будуть видані всі призначення і інструкції, лікар буде постійно на зв'язку для вирішення будь-яких питань і проблем. Можливе проведення комплексної реабілітації з німецькими лікарями.

 

Якщо ви відчуваєте біль при ході, вас турбує кісточка, носити звичайне взуття стало незручно, не зволікайте, - звертайтеся в клініку Симбіотика, щоб отримати консультацію та пролікуватися у кращих лікарів-ортопедів.

bottom of page