top of page

Операція з накладання артроскопічного шва на розірвані сухожилля або м'язи кінцівки - малоінвазивний та ефективний спосіб відновлення їх порушеної будови та функції. Завдяки використанню ендоскопічного обладнання хірург не вдається до виконання великих розрізів шкіри та прилеглих тканин, що суттєво прискорює одужання та відновлення рухової активності хворого. Фахівці Клініки Симбіотика  володіють сучасними техніками артроскопічного накладання швів на пошкоджені сухожилля та м'язи, локалізовані у будь-якому відділі людського організму. Залежно від особливостей клінічного випадку, наші лікарі підбирають оптимальний варіант виробництва операції. Це дозволяє досягати бажаного результату та сприяє ранньому (до 2-3 днів) поверненню пацієнта додому.

дата оновлення:  17/10/2022

Артроскопічний шов

Переваги остеосинтезу в Клініці Симбіотика

01

Найкращі лікарі

У Клініці Симбіотика працюють найкращі травматологи-ортопеди з величезним практичним досвідом. Фахівці регулярно удосконалюють свій професіоналізм на базі наукових центрів та клінік Європи та США.

02

Малоінвазивні операції

Клініка має у своєму розпорядженні високотехнологічні установки для проведення малотравматичних артроскопічних операцій, після яких пацієнт швидко відновлюється.

03

Комфортні умови

Після операції пацієнт перебуває під цілодобовим наглядом лікарів у комфортабельній палаті стаціонару.