top of page

Операція з накладання артроскопічного шва на розірвані сухожилля або м'язи кінцівки - малоінвазивний та ефективний спосіб відновлення їх порушеної будови та функції. Завдяки використанню ендоскопічного обладнання хірург не вдається до виконання великих розрізів шкіри та прилеглих тканин, що суттєво прискорює одужання та відновлення рухової активності хворого. Фахівці Клініки Симбіотика  володіють сучасними техніками артроскопічного накладання швів на пошкоджені сухожилля та м'язи, локалізовані у будь-якому відділі людського організму. Залежно від особливостей клінічного випадку, наші лікарі підбирають оптимальний варіант виробництва операції. Це дозволяє досягати бажаного результату та сприяє ранньому (до 2-3 днів) поверненню пацієнта додому.

дата оновлення:  17/10/2022

Артроскопічний шов

Переваги остеосинтезу в Клініці Симбіотика

01

Найкращі лікарі

У Клініці Симбіотика працюють найкращі травматологи-ортопеди з величезним практичним досвідом. Фахівці регулярно удосконалюють свій професіоналізм на базі наукових центрів та клінік Європи та США.

02

Малоінвазивні операції

Клініка має у своєму розпорядженні високотехнологічні установки для проведення малотравматичних артроскопічних операцій, після яких пацієнт швидко відновлюється.

03

Комфортні умови

Після операції пацієнт перебуває під цілодобовим наглядом лікарів у комфортабельній палаті стаціонару.


 

Показання до проведення операції

Головним показанням до накладання артроскопічного шва є розрив м'язів або сухожиль обертальної манжети відповідного суглоба. Патологія потребує хірургічного лікування, оскільки самостійне загоєння і, отже, нормалізація функції ураженого зчленування неможливі.


Розрив м'язів або сухожиль супроводжують такі симптоми:

  • біль у зоні ушкодження;

  • порушення функції суглоба із зменшенням обсягу пасивних та активних рухів;

  • почервоніння у патологічній ділянці;

  • освіта гематом при розриві судин.


Якщо з'явилися описані вище симптоми, зволікати з візитом до лікаря не варто. Кваліфіковані хірурги Клініки Симбіотика завжди на варті вашого здоров'я. Наші фахівці проведуть комплексну діагностику ураженого суглоба та підберуть оптимальний варіант лікування. При необхідності буде проведено малоінвазивну операцію з накладання артроскопічного шва на розірваний м'яз або сухожилля.