top of page

Накладення гіпсової пов'язки – це один із найбільш поширених, ефективних та доступних методів іммобілізації пошкодженої кінцівки або певного сегмента тіла. Фіксація травмованих ділянок забезпечує функціональний спокій та сприяє правильному загоєнню.

Травматологи-ортопеди клініки регулярно використовують гіпсові пов'язки у повсякденній практиці. Іммобілізація застосовується як у підготовчому, і на післяопераційному етапі хірургічного лікування.

дата оновлення:  27/10/2022

Накладення гіпсу

Переваги проведення в Клініці Симбіотика

01

Високоспеціалізовані спеціалісти


Кожен лікар Клініки Симбіотика досконало володіє технікою накладання гіпсу на будь-яку ділянку тіла. За рахунок ефективного знерухомлення травмованих кісток або сухожиль вдається створювати умови для швидкої та повноцінної регенерації сполучнотканинних структур.

02

Індивідуальний підхід


Лікарі нашої клініки у кожному окремому випадку проводять індивідуальні виміри травмованої ділянки, щоб підібрати оптимальну за розмірами пов'язку. Комфорт та безпека пацієнта є пріоритетними для нас.


03

Швидкість


Накладення гіпсової пов'язки у клініці займає від 20 до 40 хвилин. Пацієнту немає потреби чекати у черзі. Після госпіталізації його одразу оглядає лікар та підбирає найкращий спосіб іммобілізації.

Показання до проведення процедури

Накладення гіпсової пов'язки - оптимальний метод знерухомлення ураженого сегмента опорно-рухового апарату. Показання до іммобілізації є:

  • забиття, розтягування;

  • переломи, вивихи;

  • великі рани та травматичні ушкодження.


Зазначені патології різко погіршують самопочуття пацієнта через наявність інтенсивного больового синдрому, обумовленого порушенням анатомії. Щоб створити умови для загоєння тканин, та впоратися з болем, накладається гіпс.


Підготовка до маніпуляції

Травматологи-ортопеди Клініки Симбіотика проводять іммобілізацію за допомогою гіпсової пов'язки після попередньої підготовки пацієнта. У порівнянні з хірургічними процедурами знерухомлення травмованої ділянки тіла не потребує великого переліку додаткових обстежень.


Попередньо проводиться огляд травматолога-ортопеда та рентгенографія пошкодженого сегмента у 2-х проєкція. За наявності показань може призначатися КТ або МРТ більш детальної оцінки стану патологічної ділянки.

Техніка проведення операції

Доступ через 

зовнішній

Анестезія

місцева

Тривалість операції

20-40 хв.

Перебування в стаціонарі

в залежності від травми