top of page

Надколінок (колінна чашка) - це округла кістка, розташована вперед від колінного суглоба. Вона знаходиться всередині великого сухожилля і запобігає зміщенню великогомілкової та стегнових кісток один щодо одного. При падіннях або прямих ударах в ділянку коліна цілісність надколінка може порушуватися. При складних переломах рекомендується хірургічне лікування ушкодження.

У Клініці Симбіотика проводиться остеосинтез надколінка за Вебером – операція, під час якої цілісність кістки відновлюється за допомогою спеціальних спиць та дроту. Втручання виконується лише після ретельного обстеження пацієнта, аналізу скарг та виявлення можливих обмежень.

дата оновлення:  27/10/2022

Остеосинтез надколінка

Переваги проведення в Клініці Симбіотика

01

Кваліфікований персонал


Операцію проводять хірурги з величезним досвідом роботи. Вони регулярно вдосконалюють свої знання та навички, щоб діяти з максимальною обережністю.

02

Повноцінна реабілітація


У ході одужання пацієнту призначається лікувальна гімнастика, фізіопроцедури, масаж максимально повного відновлення функції колінного суглоба.

03

Комфорт та зручність


Ви можете пройти всю необхідну підготовку, включно з аналізами безпосередньо в клініці, а наші палати обладнані всім необхідним для комфортного перебування.