Репозиція кісток – хірургічна операція, спрямовану зіставлення уламків зламаної кістки. При закритій репозиції усунення кісткових уламків ліквідують без оголення місця перелому. Відкрита репозиція передбачає виділення та зіставлення уламків через хірургічний доступ.

Лікарі Клініки Симбіотика успішно проводять репозицію кісток відкритим та закритим способом. Досвідчені травматологи-ортопеди досконало володіють сучасними методиками проведення операцій, що сприяє високій ефективності хірургічного лікування.

дата оновлення:  27/10/2022

Закрита та відкрита репозиція кісток

Переваги проведення в Клініці Симбіотика

01

Найкращі лікарі


У нашому Центрі працюють фахівці з величезним практичним досвідом, які регулярно вдосконалюють свої навички з урахуванням кращих клінік Європи та США.

02


Передове обладнання


Клініка має у своєму розпорядженні високотехнологічні пристрої для проведення малотравматичних втручань.


03

Комфортні умови


Після операції пацієнт перебуває у комфортабельній палаті стаціонару під цілодобовим наглядом медичного персоналу.

Показання до операції

У нашому Центрі операції з репозиції уламків кістки проводять в екстреному порядку, невдовзі після звернення хворого по допомогу. Показанням щодо втручання є переломи кісток зі зміщенням їх фрагментів. Спосіб проведення репозиції залежить від типу травми та визначається в індивідуальному порядку.


Підготовка

Закрита репозиція проводиться в амбулаторному порядку та не потребує спеціальної підготовки. Відкрита репозиція має на увазі хірургічне втручання, перед яким необхідно пройти:

  • Лабораторне тестування – клінічний та біохімічний аналізи крові, тест на групу та резус-фактор, аналіз сечі, коагулограма, аналізи на ВІЛ, сифіліс, гепатити В та С.

  • Апаратне обстеження – проведення ЕКГ, флюорографії, УЗД вен нижніх кінцівок, оцінку функції зовнішнього дихання.

  • Консультації терапевта, анестезіолога, травматолога-ортопеда.


Усі підготовчі заходи спрямовані на виявлення у пацієнта можливих протипоказань до втручання та забезпечення високої безпеки.

Техніка проведення операції

Доступ через 

в залежності від методики

Анестезія

в залежності від методики

Тривалість операції

в залежності від методики

Перебування в стаціонарі

до 5-ти діб