Артроскопічна пластика зв'язок – це операція, яка виконується під ендоскопічним контролем та спрямована на відновлення цілісності зв'язок суглоба. З власних тканин пацієнта формується аутотрансплантант, з якого відтворюється нова зв'язка.
Артроскопічну пластику зв'язок успішно проводять травматологи-ортопеди Клініки Симбіотика. Наші фахівці використовують сучасне обладнання та передові методики оперування, які дозволяють досягати найкращих результатів у лікуванні.
дата оновлення: 17/10/2022
Артроскопічна пластика зв'язок
Операція артроскопічної пластики зв'язок у Клініці Симбіотика
01
Хороша естетика та швидке відновлення
На шкірі створюються лише невеликі проколи замість об'ємних розрізів. Період реабілітації після артроскопії проходить у 2 рази швидше, ніж після відкритої операції.
02
Результативність
Застосування високотехнологічного обладнання у поєднанні з високою кваліфікацією травматологів-ортопедів дозволяють досягти найкращих результатів. А використання власних тканин для пластики гарантує їхню гарну приживаність.
03
Безпека
Відеоендоскопічне стеження за ходом операції дозволяє проводити її з ювелірною точністю та виключає ризик травмування поряд розташованих зв'язок.
Які операції проводять у Клініці Симбіотика
Кваліфіковані травматологи успішно виконують пластичні операції на зв'язках будь-якої локалізації з використанням сучасного артроскопічного обладнання. У нашому Центрі проводяться такі види малоінвазивного хірургічного відновлення цілісності зв'язок:
Артроскопічна пластика внутрішньої бічної зв'язки коліна.
Артроскопічна пластика зв'язок колінного суглоба (передньої хрестоподібної зв'язки).
Показання до проведення
Основним показанням до атроскопічної пластики є ушкодження зв'язок суглоба травматичного походження:
повний розрив;
частковий розрив із пошкодженням понад 50% товщини.
Подібні травми призводять до нестабільності колінного суглоба. Щоб відновити функціональність, виконується хірургічне лікування.
У деяких випадках проведення операції потрібно відкласти. Тимчасовими протипоказаннями є загострення хронічних патологій в організмі, гнійні процеси у зоні втручання, нещодавно перенесений інфаркт чи інсульт, виражений остеопороз чи трофічні виразки.