top of page

Артроскопічна пластика зв'язок – це операція, яка виконується під ендоскопічним контролем та спрямована на відновлення цілісності зв'язок суглоба. З власних тканин пацієнта формується аутотрансплантант, з якого відтворюється нова зв'язка.

Артроскопічну пластику зв'язок успішно проводять травматологи-ортопеди Клініки Симбіотика. Наші фахівці використовують сучасне обладнання та передові методики оперування, які дозволяють досягати найкращих результатів у лікуванні.

дата оновлення:  17/10/2022

Артроскопічна пластика зв'язок

Операція артроскопічної пластики зв'язок у Клініці Симбіотика

01

Хороша естетика та швидке відновлення

На шкірі створюються лише невеликі проколи замість об'ємних розрізів. Період реабілітації після артроскопії проходить у 2 рази швидше, ніж після відкритої операції.

02

Результативність

Застосування високотехнологічного обладнання у поєднанні з високою кваліфікацією травматологів-ортопедів дозволяють досягти найкращих результатів. А використання власних тканин для пластики гарантує їхню гарну приживаність.

03

Безпека

Відеоендоскопічне стеження за ходом операції дозволяє проводити її з ювелірною точністю та виключає ризик травмування поряд розташованих зв'язок.

Які операції проводять у Клініці Симбіотика

Кваліфіковані травматологи успішно виконують пластичні операції на зв'язках будь-якої локалізації з використанням сучасного артроскопічного обладнання. У нашому Центрі проводяться такі види малоінвазивного хірургічного відновлення цілісності зв'язок:

  • Артроскопічна пластика внутрішньої бічної зв'язки коліна.

  • Артроскопічна пластика зв'язок колінного суглоба (передньої хрестоподібної зв'язки).

Показання до проведення

Основним показанням до атроскопічної пластики є ушкодження зв'язок суг