Артроскопія колінного суглоба – це метод діагностики та малоінвазивного лікування травматичного, запального та дегенеративного ураження коліна. Медичний інструмент вводяться безпосередньо в порожнину суглоба для візуалізації патологічного процесу і безпосередньо доступу до проблемних місць.
Артроскопія колінного суглоба успішно проводиться у Клініці Симбіотика. Це дозволяє лікарю встановлювати об'єктивний діагноз та проводити цілеспрямоване лікування.
дата оновлення: 17/10/2022
Артроскопія колінного суглоба
Переваги
01
Кваліфіковані травматологи
Лікарі Клініки регулярно підвищують свій професіоналізм та освоюють нові методи діагностики та лікування, що відповідають останнім досягненням медицини. Пацієнти одержують якісну травматологічну допомогу, не виїжджаючи за межі країни.
02
Уважне ставлення
Медичний персонал виявляє чуйність та делікатність у спілкуванні з кожним пацієнтом. Після проведеної процедури медсестри та лікарі надають необхідну підтримку на етапі реабілітації.
03
Сучасне обладнання
Артроскопи допомагають значно збільшувати зображення, щоб діагностувати навіть мінімальні відхилення від норми та вчасно вжити необхідних заходів лікування.
Діагностична артроскопія колінного суглоба
Діагностична артроскопія коліна допомагає оглянути будову суглоба зсередини. І це є запорукою встановлення точного діагнозу. Метод застосовується, коли клінічними, рентгенологічними та ультразвуковими обстеженнями не вдається встановити правильний діагноз.
Артроскопія дозволяє оцінити стан наступних структур:
синовіальної оболонки;
хрящів;
зв'язок;
менісків;
сухожиль.
За допомогою діагностичної артроскопії виявляються хондромні тіла у суглобі, травматичні ушкодження, екзостози (розростання кісткової тканини), запальні, дегенеративні процеси, внутрішньосуглобові спайки та рубці.
При необхідності діагностична артроскопія може доповнюватися лікувальною, коли в порожнину суглоба вводяться медикаменти або малоінвазивне втручання на пошкоджених тканинах.
Показання до операції
Артроскопія колінного суглоба проводиться у таких випадках:
наявність ознак ураження суглоба (болі, почервоніння, набряклість, обмеження рухів), коли інші методи діагностики виявляються безсилими;
необхідність проведення відкритого оперативного втручання на суглобі (з метою уточнення анатомії та характеру патологічного процесу);
травматичне ушкодження суглоба;
наявність гемартарозу (скупчення крові в суглобовій порожнині);
необхідність артроскопічного лікування – видалення кісткових розростань, дегенеративно-зміненого хряща, відновлення розірваних внутрішньосуглобових зв'язок, пластика меніска та інше;
візуальна оцінка динаміки патологічного процесу після проведеного курсового лікування