top of page
ГоловнаХірургія
 
 
дата оновлення:  10/09/2023

Хірургія

Зміст статті:

Про хірургію
Про хірургічну допомогу

 

У Клініці Симбіотика хірургічна допомога представлена двома напрямками - Стаціонарна хірургічна допомога та хірургія одного дня. Ці напрямки забезпечуються трьома відділеннями - Кардіохірургія, Ортопедії та травматології та Центром малотравматичних операцій.

Клініка забезпечена двома операційними блоками на три операційні зали. Операційні блоки обладнані індивідуальними системами вентиляції та кондиціонування. Система вентиляції та кондиціонування виконана таким чином, щоб унеможливити змішування повітряних потоків операційної зали з іншими приміщеннями. Вентиляція та кондиціонування кардіохірургічної операційної зали виконана за принципом ламінарного потоку, що забезпечує подачу стерильного повітря в операційну зону під тиском та відведенням його в різні сторони операційної зали. Такий потік повітря забезпечує стерильність операційної зони, і усуває ризики інтраопераційного інфікування рани.

 

У Клініці СИМБІОТИКА працюють кваліфіковані лікарі, які мають великий досвід та постійно вдосконалюють свої фундаментальні знання та практичні навички. 

Усі операції проводяться з використанням передових технологій (малоінвазивні, лапароскопічні та ендоскопічні втручання), з використанням широкого спектру методик  виконання таких операцій. Застосування сучасних методик забезпечує значно меншу травматизацію тканин та суттєво знижує ймовірність появи післяопераційних ускладнень.

За потреби короткочасного післяопераційного спостереження пацієнти проводять кілька годин у палатах денного стаціонару, або ж залишаються до наступного дня під спостереженням.

Однією з основних переваг малотравматичної хірургічної допомоги є практично повне збереження звичного ритму життя одразу після операцій.

Будь-які дослідження та аналізи, необхідні для передопераційної підготовки, проводяться в найкоротші терміни у власній лабораторії центру.

Медицина не стоїть на місці та багато операцій, які раніше вимагали довгого перебування в стаціонарі, сьогодні виконуються за один день. Ризик оперативних втручань при цьому не перевищує звичайний, а ускладнень у післяопераційний період значно менше. 

Види напрямків операцій
Кардіохірургічні операції 


У нашій клініці операції на серці проводяться класичним та малоінвазивним способом. Ми являємось єдиною клінікою на заході України в якій малотравматичні операції на серці (коронарне шунтування, заміна клапанів серця тощо) є основним видом операцій.

 

За час роботи клініки нами проведено понад 800 оперативних втручань на серці.

Загальна хірургія. 

Для проведення хірургічних (стаціонарних та операцій одного дня) в Клініці Симбіотика використовуються спеціалізований, сучасно обладнаний операційний блок, що відповідає високим світовим медичним стандартам і всім санітарно-гігієнічним нормам. Команда хірургів представлена хірургами вищої категорії з великим професійним досвідом.

 

На сьогодні завдяки використанню малотравматичних методик, малі оперативні втручання та хірургічні маніпуляції хірурги нашого Центру успішно проводять амбулаторно. Відмінною особливістю амбулаторної хірургії є те, що хірургічне лікування не потребує госпіталізації до стаціонару на тривалий термін.

Ендоваскулярні втручання


Ендоваскулярні, інтервенційні втручання на кровоносних артеріях проводяться командою фахових ангіо-хірургів. Такі втручання здійснюються в  сучасній ангіоопераційній під ренгенівським контролем. 

 

Наші спеціалісти проводять ендоваскулярні втручання на судинах серця, сонних артерій, кінцівках, нирках, маткових артеріях тощо.

Ортопедія та травматологія. 

Ортопедія і травматологія представлена сильною командою лікарів на чолі з професором медицини, доктором медичних наук, лікарем ортопедом-травматологом Анатолієм Кандзюбою. 

Анатолій Кандзюба з середини 90-х років проводить оперативні втручання з протезування кульшових та колінних суглобів та був одним із перших в Україні хто опанував такою методикою. Анатолій Іванович спеціалізується на важких травмах тазу та кісток.

Артроскопічна ортопедія та травматологія представлена командою лікарів на чолі з Олександром Волковим.

Лапароскопічні операції

Лапароскопічна хірургія - це малотравматична хірургічна техніка, яка використовується в області черевної порожнини та малого таза. Процес отримав свою назву від лапароскопа, тонкого інструменту, який має крихітну відеокамеру та світло на кінці, що забезпечує візуалізацію органів для лікаря не розрізаючи живіт класичним способом.

Лапароскоп забезпечує передачу відеосигналу  на монітор і хірург може бачити, що відбувається всередині вас. Без цих інструментів їм довелося б зробити набагато більший отвір.

Ендоскопічні операції

Ендоскопія проводиться для діагностики та спостереження, а також лікування та хірургічного втручання. Ендоскопічна хірургія є одним із методів малотравматичних втручань і відрізняється від лапароскопії тим, що операція виконується через природні отвори (ніс, гортань тощо) без розрізів.

Зокрема, при проведенні ЛОР-операцій ендоскопічна хірургія пазух носа дуже поширена для лікування уражень або проблем носа, які порушують нормальне дихання, впливають на нюх або викликають біль в обличчі чи голові. 

Переваги проведення операцій в Клініці Симбіотика

01

Малотравматичні технології виконання хірургічних втручань (кардіохірургічні, лапароскопічні, ендоскопічні, артроскопічні)

02

Застосування Європейських протоколів надання медичної допомоги на всіх етапах лікування

03

Повний лікарський контроль за станом хворого у післяопераційному періоді.

04

Грамотний медичний та гігієнічний догляд, повне соціальне та побутове забезпечення

05

Повний спокій та виключення додаткових навантажень на організм після операції.

06

Забезпечення якісного, збалансованого та адаптованого до стану здоров'я харчування

Тарас Рудик

Записатись на  консультацію лікаря? >>>

Кардіохірург, Медичний директор, 

Клініка СИМБІОТИКА

IMG_1275_edited.png
Переваги хірургія
Стаінар
Реанімація
Вии операій

Стаціонар


Для забезпечення належного догляду за пацієнтами в стаціонарних умовах у нашій клініці функціонує стаціонарне відділення.

Стаціонарне відділення складається з двомісних палат. Санітарно-гігієнічний догляд забезпечується сучасними індивідуальними душовими та санвузлами що розміщені в кожному палатному блоці. 

Кожна палата забезпечена індивідуальною системою клімат-контролю, що гарантує комфортне, одночасне перебування пацієнтів  в стаціонарі з різними потребами температурного режиму.  В кожному соціальному приміщенні де перебуває пацієнт (палата, туалет, душова) встановлена екстрена централізована система виклику медперсоналу.

Відділення інтенсивної терапії та анестезіології


Жодна сучасна клініка високоспеціалізованої медичної допомоги, що проводить складні операції не може обійтись без спеціалістів, що забезпечують анестезію під час проведення хірургічних втручань так і догляд пацієнтів на ранньому післяопераційному етапі.

 

Анестезіологи, що забезпечують проведення хірургічних втручань на серці зі штучним кровообігом та догляд за пацієнтами після операцій на серці вважаються "асами анестезіології". На таких спеціалістів лягає відповідальність не тільки професійного підходу до анестезії під час операції, а й правильного підбору "техніки виводу пацієнта" з медикаментозного сну, що може тривати від 12-ти до 72-х годин.

Які операції ми проводимо
Кардіохірургія (операції на серці в тому числі мініінвазивним способом)
 
Інтервенційні (ендоваскулярні) операції

 

 • Діагностична лапароскопія

 • Лапароскопічна холецистектомія

 • Лапароскопічна апендектомія

 • Лапароскопічна фенестрація (резекція) кист печінки

 • Лапароскопічна пахова герніопластика

 • Лапароскопічна герніопластика пупкової грижі

 • Лапароскопічна ревізія ОЧП з біопсією

 • Лапароскопічне видаленя дивертикула Меккеля

 • Апендектомія

 • Гідрецелє (водянка яєчка)

 • Видалення ліпом

 • Видалення доброякісних пухлин

 • Венекзерез

 • Спленектомія

 • Операція Лонго

 • Пластика гриж

 • Холецистектомія

Хірургічні операції (відкриті та лапароскопічним методом)
 • Діагностична артроскопія

 • Часткове видалення меніску

 • Дебрідмент (артропластика)/ видалення вільних тіл з коліна

 • Ушивання меніску/пластика зв’язок коліна

 • Пластика задньої христоподібної зв’язки

 • Корегуюча остеотомія

 • Декомпресія карпального каналу

 • Контрактура Дюпюітрена

 
 
Ортопедія та травматологія (в тому числі артроскопічним методом)
ЛОР-хірургія (в тому числі ендоскопічним методом)
Бепека лікуванн

Безпека лікування

Наші зусилля націлені на дотримання найсуворіших стандартів безпеки в галузі медицини. Ми маємо висококваліфікованих фахівців та використовуємо сучасне обладнання для мінімізації ризиків та забезпечення оптимального результату для кожного пацієнта.

У Клініці СИМБІОТИКА ми дотримуємося строгих протоколів стерилізації, забезпечуючи безпечне оточення для хірургічних процедур та діагностики. Ми вдосконалюємо наші методики та постійно навчаємо наш персонал, щоб гарантувати безпеку наших пацієнтів на кожному етапі лікування.

Завдяки нашому підходу до безпеки ми забезпечуємо вам найкращу можливу медичну допомогу без жодних компромісів у питаннях безпеки та якості.

Якість

Ціни на хірургічні та інші втручання? >>>

Якість лікування

Коли ставляться питання щодо якості лікування, багато пацієнтів звертають увагу на професійний догляд та комфортність побуту в медичному закладі.

 

Наша Клініка відома своєю високою якістю надання медичних послуг і ретельно розробленими системами догляду за пацієнтами. Розгляньмо деякі аспекти, які ми визначили для себе особливими та вдосконалили їх.

bottom of page