top of page

При розвитку атеросклерозу на внутрішній стінці судин утворюються і поступово збільшуються в розмірах бляшки, які звужують їх просвіт і значно ускладнюють кровообіг. Якщо процес закорковування в живильних артеріях верхніх і нижніх кінцівок досягає критичних відсотків, це може призвести до ампутації та навіть смерті.


Єдиним способом відновлення кровотоку є хірургічне втручання. Замість відкритої операції на судинах Клініка СИМБІОТИКА пропонує новий малоінвазивний метод відновлення прохідності уражених периферичних артерій — стентування (балонну ангіопластику).

дата оновлення:  22/09/2022

Стентування периферичних артерій

Переваги

01

Висока ефективність

Кровоток русла відновлюється повністю, імплантований стент виключає повторне звуження артерії.

02

Безболісність

Процедура здійснюється через прокол, є безкровною та безболісною за рахунок місцевої анестезії.

03

Швидке відновлення

На операцію зі стентування периферичних артерій потрібно близько 1 години, після чого пацієнт на добу перебуває під стаціонарним наглядом. Звичайний період повного відновлення – 7-10 днів.

Показання до балонної ангіопластики кінцівок

  • Звуження просвіту живильної артерії від 50% і більше, якщо симптоми порушення очевидні (болі в кінцівках, утворення трофічних виразок і т.д.).

  • За відсутності симптоматики показанням до стентування артерій є поріг 70% звуження.

  • Діабетичні ураження судин

  • Тромбоз глибоких вен та посттромбатичні прояви.


Клінічну картину та необхідність проведення операції зі стентування зрештою оцінює лікар, досвід якого є важливим фактором. Практичний стаж хірургів нашого Центру дозволяє їм це робити з великою точністю.