top of page

Атеросклероз - системний патологічний процес кровоносної системи, що виникає найчастіше в літньому віці, а також внаслідок деяких патологій. Виявляється формуванням на внутрішній стороні судин склеротичних бляшок. Збільшуючись у розмірах, вони звужують просвіт і ускладнюють кровообіг. Коли процес зачіпає сонні артерії, які відповідають за мозковий кровообіг, ситуація може стати критичною. У цьому випадку потрібна або відкрита операція на судинах або малоінвазивна ангіопластика сонних артерій.


Лікарі Клініки СИМБІОТИКА, які здійснюють стентування сонних артерій, досконало володіють цією передовою технікою та мають солідну практику в цій галузі.

дата оновлення:  22/09/2022

Стентування сонної артерії

Переваги

01

Ефективно!

В результаті повністю відновлюється функціонування сонних артерій та кровопостачання головного мозку.

02

Малотравматично та безболісно!

Втручання не потребує відкритих розрізів, невеликий прокол здійснюється під місцевою анестезією.

03

Швидко!

Операція триває близько години, перебування у стаціонарі становить лише 1 день, через 7-10 днів повністю відновлюється працездатність.

Показання для операції стентування сонної артерії

За наявності зовнішніх симптомів (перенесені ішемічні інсульти та ін.) - 50% і більше звуження внутрішнього просвіту сонної артерії

За відсутності симптоматики – понад 70% звуження діаметром ВСА.


Ці показники є орієнтовними, зрештою рішення про операцію приймає лікар на основі загальної клінічної картини. Тому вкрай важливим є огляд у кваліфікованого практикуючого судинного хірурга, здатного розпізнати її найбільш точно і прийняти правильне рішення.