top of page
дата оновлення:  22/09/2022
Головна ›  Інтервенційна хірургія 

Інтервенційна (ендоваскулярна) хірургія

Інтервенційні (Ендоваскулярні) операції являють собою втручання  на кровоносних судинах, що проводяться без великих розрізів точковим черезшкірним доступом.

 

Візуальний контроль за ходом операції здійснюється через рентгенівське телебачення, ультразвукове спостереження або цифрову комп'ютерну томографію в умовах спеціально обладнаної рентгеноопераційної.

Ендоваскулярні операції в Клініці СИМБІОТИКА

Хірургічне втручання виконується спеціально навченими профільними фахівцями – рентгенохірургами чи ендоваскулярними хірургами. Це лікарі високої кваліфікації, які володіють операційними судинними техніками та складною медичною мікрохірургічною апаратурою, а також досвідом рентгенологів.

Для виконання ендоваскулярних операцій з урахуванням їхньої специфіки потрібне спеціальне оснащення операційного блоку, і для цього в в рентген-операційній Клініки є всі необхідні умови та штат досвідчених професійно навчених фахівців.

Переваги ендоваскулярних операцій

01

Невелика операційна травма

03

Низький больовий синдром, що дозволяє проводити операції без наркозу.

05

Швидка реабілітація та повернення до звичного життя

02

Високий косметичний ефект, відсутність грубих рубців.

04

Універсальність. Завдяки відсутності потреби у наркозі оперуються пацієнти з високим рівнем ризику його застосування.

06

Точність. Цифрове оптичне збільшення зображення на моніторі у дуже високій якості значно підвищує точність дій хірурга.

Найбільш поширені типи ендоваскулярних операцій та втручань

Ендоваскулярна хірургія — молодий і перспективний напрямок у хірургії, який динамічно розвивається і включає нові методики лікування судинних патологій.

 

Наші рентгенохірурги вивчають ці напрямки та постійно підвищують свій професіоналізм на міжнародних конференціях та передових клінічних лабораторіях, завдяки чому список медичних послуг, що надаються в Клініці СИМБІОТИКА по цьому напряму постійно розширюється.

 
 

Команда інтервенційних хірургів

bottom of page