top of page

Ендопротезування артеріальним аневризм стент-графтом - це сучасний хірургічний метод виключення патологічно розширених ділянок артерій із загального кровотоку.


На сьогодні це мінімально травматична альтернатива відкритої хірургічної операції, що значно знижує ризики ускладнень, терміни реабілітації та дає добрий відсоток сприятливого прогнозу на майбутнє.


дата оновлення:  22/09/2022

Ендопротезування аневризм артеріальним стент-графтом

Переваги

01

Хірургічне втручання проводить бригада висококваліфікованих хірургів, які мають великий клінічний досвід ендоваскулярних операцій при патологіях будь-якої складності.

02

Для встановлення використовуються сучасні моделі стент-графів європейських та американських виробників із сплавів найвищої якості. Їхні моделі та параметри підбираються строго індивідуально для кожного пацієнта.

03

Операційні оснащені спеціальним рентгенографічним обладнанням у поєднанні із сучасним мікрохірургічним інструментарієм.

Показання до ендопротезування аневризм артерій

Прямими показаннями до цього хірургічного втручання є:

  • Аневризма грудного чи черевного відділу аорти досить великого розміру, коли він небезпека розриву чи тромбозу перевищують операційні ризики.

  • Діагностика збільшення аневризми за результатами регулярних УЗД (контрольний показник – понад 0,5 см протягом року).

  • Емболія (перенесення аневризми тромбів, що утворюються в мішку, в артеріальне русло).

  • Супутній больовий синдром, який може бути ознакою загрозливого розриву.

Вибір операційного доступу та необхідність втручання в кожному випадку визначається лікарем клініки, виходячи з індивідуальної клінічної картини та стану здоров'я пацієнта в цілому. 


З розвитком та вдосконаленням ендоваскулярних технологій перевага все частіше надається закритим малотравматичним втручанням.