top of page
ГоловнаСудинна хірургія › Флебологія 
дата оновлення:  09/08/2022

Флебологія - лікування вен ніг

Про флебологію.

Флебологія - відокремлений напрямок судинної хірургії, який займається лікуванням хронічних захворювань вен нижніх кінцівок. Найчастішим приводом звернення до флебологів нашого центру є варикозне розширення вен та тромбофлебіт.

 

Для лікування судинних захворювань нижніх кінцівок лікарі нашого центру використовують весь арсенал сучасних методів: класичну, комбіновану та мініфлебектомію варикозно розширених вен, а також малоінвазивні безопераційні методики: радіочастотну та лазерну коагуляцію та клейову облітерацію вен.

Про флебологію

Що ми лікуємо?

Флебологи нашого Центру успішно проводять лікування варикозної хвороби на всіх стадіях, від «судинної зірочки» до тромбофлебіту. При цьому на ранніх стадіях хвороби застосовується безопераційне лікування (склеротерапія), а на пізніших стадіях виконуються малоінвазивні та ендовенозні методи лікування.

А саме, ми лікуємо:

Що ми лікуємо

Записатись на  консультацію флеболога? >>>

Які методі лікування ми застосовуємо?

Флебологи Клініки Симбіотика успішно застосовують різні методики лікування захворювань вен нижніх кінцівок. В залежності від виду та ступеня захворювання можуть проводитись операції ендовенозні (безопераційні) методики та хірургічні (класичні) операції. 

Методі лікуваненя у флебології

Ендовенозні (безопераційні) методики

01.

Ендовенозна лазерна коагуляція вен (ЕЛКВ)

Це сучасний метод лікування вен з варикозною хворобою за допомогою лазера. Процедура ґрунтується на термічному впливі тепла на внутрішні стінки вени. В результаті вони склеюються, і кров перестає надходити в оброблену судину.

02.

Радіочастотна абляція вен (РЧА)
 

Нова методика лікування варикозного розширення вен, яка вже отримала визнання флебологів у всьому світі. Суть маніпуляції - у впливі струму високої частоти на внутрішні стінки ураженої судини, внаслідок чого просвіт судини закривається, а потім повністю розсмоктується.

03.

Склеротерапія вен 
 

Це сучасна безопераційна методика лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок. Процедура дозволяє позбутися судинних «зірочок» і «сіточок» на ногах, а також варикозу на початкових стадіях за допомогою точкових ін'єкцій склерозанту.

04.

Клейова облітерація вен VenaSeal

Склеювання вен - найновіший метод лікування варикозу, в основі якого лежить використання біологічного клею, що закриває просвіт розширеної вени без теплової дії, на відміну від радіочастотного та лазерного апаратів.

 
 

Хірургічні методики

01.

Флебектомія

Флебектомія - це хірургічне видалення варикозно-розширеної вени. Попри появу нових малоінвазивних технологій з лікування варикозу, бувають ситуації, коли флебектомія розглядається як єдиний можливий метод лікування.

02.

Мініфлебектомія
 

Це малоінвазивна методика лікування варикозного розширення вен. На відміну від класичного хірургічного втручання, така мініоперація не потребує використання загального наркозу та висічення великої кількості тканин.

Чому ми?

Флебологи Клініки Симбіотика успішно застосовують різні методики лікування захворювань вен нижніх кінцівок. В залежності від виду та ступеня захворювання можуть проводитись операції ендовенозні (безопераційні) методики та хірургічні (класичні) операції. 

Для нас важливий результат, що заснований на правилах доказової медицини, тому Вам буде надана повна інформація про стан Вашого здоров’я, яка методика є оптимальною для Вас і якого результату слід очікувати.

Чому ми флебологі
bottom of page