%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%82%D1%

Стентування коронарних судин

Коли трапляється  ураження судин, що живлять серце (стенокардія, інфаркт міокарда чи його ускладнення), потрібно обов’язково провести коронарографію (ангіографію, або  рентген судин)

Коронарографія – це  діагностична процедура, що виконується на ангіокомплексі. 

Запис online, це швидко та безпечно

У разі виявлення в процесі  діагностики патології судини, яку потрібно усунути,   ми можемо відразу допомогти пацієнтові, шляхом проведення стентування однієї чи декількох коронарних судин.

 

Процедура  полягає у тому, що в судину уводять спеціальний балон, який у місці виявлення атеросклеротичної бляшки, роздувається,  розтискаючи просвіт судини, і прохідність судини відновлюється. Далі, у це місце встановлюється  спеціальна "пружина" – стент, який утворює каркас у хворому місці, що нагадує опору стін тунелю та перешкоджає бляшці повторно звузити просвіт судини і перекрити  прохідність судини. 

 

Пацієнти Симбіотики отримують  тільки найсучасніші і найбезпечніші  стенти, які мають спеціальне лікувальне покриттям. У клініці завжди є в наявності всі необхідні розміри стентів. Таким чином, у Симбіотиці пацієнтові невідкладно надається допомога, згідно з міжнародними стандартами доказової медицини.