top of page
ГоловнаСпеціальна пропозиція "Ендопротезування кульшового суглоба"

Ендопротезування кульшового суглоба за спеціальною ціною із знижкою 34 850 грн.

дата публікації:  05/08/2022
IMG_0393 копія.png

Петро Лучишин

Шановні відвідувачі.

Клініка Симбіотика, разом зі своїми партнерами, запроваджує «Спеціальну пропозицію на ендопротезування кульшових суглобів» зі знижкою 34 850,00 грн..

 

Спеціальною пропозицією можуть скористатись пацієнти, що потребують ендопротезування кульшового суглоба на умовах, що описані нижче. Важливо, також, ознайомитись із загальною інформацією про протезування суглобів розміщеною у розділі - Корисна інформація.

Ендопротез кульша рентген.jpg

Умови.

Спеціальна пропозиція розповсюджується на:

 • пацієнтів, які провели запис на операцію через веб-сайт Симбіотики www.symbiotyka.ua, обравши у Формі запису : Ендопротезування «Спеціальна пропозиція»

 • пацієнтів, які поширили інформацію про цю спеціальну пропозицію в соціальних мережах;

Спеціальна пропозиція стосується:

 • протезів кульшового суглоба німецької компанії BBraun Easculap,  ААР або Permedica з парою тертя метал-поліпропілен  цементного способу фіксації;

 • при одночасному протезуванні двох суглобів – додаткова знижка 5 000 грн;

 
Умови спец пропоз ендопротезування

Записатись за спеціальною ціною >>>

Ендопротез кульша 4.png

Корисна інформація. 

Протезування кульшових суглобів, а правильніше казати – ендопротезування кульшового суглоба, є єдиним методом лікування остеоартрозу (коксартрозу) 3-4 степенів та переломів головки стегнової кістки.

Корисна інформація про протезування

Таке лікування полягає в імплантації протезу кульшового суглоба в стегнову кістку та впадину тазу на заміну природних, ушкоджених компонентів кісток пацієнта.

 

Лікування дає стабільний, прогнозований результат та одужання пацієнта. Приживлення ендопротезу та одужання пацієнта відбувається у 97% випадків, і в основному залежить від:

 • якості протезу;

 • правильності виконання операції з протезування;

 • досвіду хірургічної бригади;

 • наявності хронічних супутніх захворювань;

 • виконання пацієнтом передопераційних та післяопераційних рекомендацій;

 • виконання рекомендацій з правильного використання протезу кульшового суглоба (виконання правил руху);

 • виконання рекомендацій з фізичної реабілітації під час госпітального та після госпітального періодів.

хірургічний інструмент.jpg

Одною з важливих умов одужання пацієнта є правильність виконання операції з протезування кульшового суглоба. Така умова містити багато компонентів: професіоналізм та досвід операційної бригади, передопераційна підготовка, матеріальне забезпечення операції та операційного блоку, виконання вимог асептики та антисептики,  післяопераційна реабілітація та догляд.

Лікарі.

Від нещодавна до Симбіотики долучився доктор медичних наук, професор кафедри загальної хірургії ДВНЗ Ужгородського національного університету, ортопед-травматолог вищої категорії-  Кандзюба Анатолій Іванович.  

 

Анатолій Іванович Кандзюба одним із перших в Україні почав займатись ендопротезуванням суглобів, а досвід протезування на сьогодні складає понад 20-ть років. 

 

Є визнаним спеціалістом з відновлювальної та реконструктивної хірургії перелом тазу та вертлюжної западини.​ Проходив стажування  у провідних ортопедичних центрах США та Європи. Являється автором понад 200 наукових праць.

 

Реабілітація.

У перші години після операції, з пацієнтом починає працювати досвідчений реабілітолог. Пацієнту детально пояснюють правила користування кульшовим суглобом та процесу реабілітації, а також розпочинають практичні заняття з уміння вставання, сідання, ходьби, присідання тощо. Важливо зрозуміти, що пацієнт, у Клініці Симбіотика, розглядається як  Суб’єкт, а не об’єкт, лікування. Такий підхід дає кращі результати, оскільки пацієнт ще до операції розпочинає свій шлях до одужання, а ми тільки допомагаємо виконати технічно  складні етапи на цьому шляху.

 

Матеріально-технічне та інженерне забезпечення наших операційних дає нам можливість дотримуватись найвищих стандартів стерильності, безпеки та якості виконання хірургічних втручань. Висока якість наших операційних забезпечується завдяки тому, що ми проводимо в них операції на серці, які вимагають надвисокого стандарту безпеки.

 

Перебування в медичному закладі організоване таким чином, щоб пацієнт максимально відчував себе «як удома». Палати спеціально обладнані системами індивідуальної вентиляції, кондиціонування та опалення. У палатах встановлено телевізори, системи центрального моніторингу пацієнта та система виклику медичного персоналу. Палати об’єднані у блоки з індивідуальними туалетами та душовими, що дає максимум зручності та комфорту перебування у клініці під час лікування. Пацієнти повністю забезпечені медикаментами,  п’ятиразовим харчуванням та повним соціальним доглядом, тому перебування та догляд родичів не потрібний.

 

Хочеш безкоштовну on line консультацію ортопеда? >>>

Ендопротез кульша 3_edited.png
Довідка.

Компанія BBraun заснована 1839 року у Німеччині.

Все розпочиналось з аптеки і переросло у виробництво інноваційних ліків та виробів медичного призначення. Сьогодні це глобальна компанія, яка має свої дочірні підприємства на усіх континентах. Виробництво протезів суглобів здійснюється під маркою Aesculap.

В Україні компанія представлена ТОВ «Б. Браун Медікал Україна», що має своїх співробітників у всіх регіонах України.

Наша клініка обирає протези BBraun Aesculap за їх якість та багаторічний досвід.

Більше про протези можна дізнатись з відео за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=fUjbKluWhjo

 
Інформація про виробника протезів

Є запитання? 

Відповіді на найпоширеніші запитання тут >>>

bottom of page