top of page
ГоловнаСудинна хірургія › ФлебологіяМініфлебектомія    
дата оновлення:  09/08/2022

Мініфлебектомія

 

 

Мініфлебектомія

 це малоінвазивна методика лікування варикозного розширення вен. На відміну від класичного хірургічного втручання, така міні-операція не потребує використання загального наркозу та висічення великої кількості тканин. При мініфлебектомії вени видаляються через невеликі проколи.

Якщо у вас діагностували варикозну хворобу, звертайтесь до нашого центру. Наші флебологи мають багатий досвід лікування варикозу і успішно проводять мініфлебектомію.

Флебектомія.jpeg
Показання до мініфлебектомії

У нашому Центрі міні-операцію проводять як самостійне хірургічне втручання або як один із етапів комплексного лікування варикозного розширення вен. Основними показаннями для операції є:

 

  • варикозна хвороба ніг;

  • посттромботична хвороба нижніх кінцівок

Підготовка до проведення мініфлебектомії

Мініфлебектомія – це малоінвазивна методика лікування варикозної хвороби, тому не потребує особливої ​​передопераційної підготовки. Перед проведенням процедури пацієнти Центру проходять стандартне обстеження, яке включає:

 

  • консультацію флеболога;

  • проведення ЕКГ;

  • виконання загального аналізу крові, коагулограми, а також на інфекції (гепатити, ВІЛ, RW);

  • проведення УЗД вен із дуплексним скануванням.

При проведенні УЗД вен лікар визначає ділянки, на яких проводитиметься флебектомія. На цих зонах слід здійснити депіляцію. За кілька днів до втручання слід виключити вживання алкоголю та приймання ліків, що містять ацетилсаліцилову кислоту.

Техніка виконання флебектомії

Доступ через  проколи

Анестезія - сіпнальна 

Час операції -  до 60 -  хвилин

Перебування в стаці-онарі до 1 доби

У нашому Центрі мініфлебектомія проводиться у стаціонарних умовах. Операція виконується під спинномозковою анестезією, тому ви будете свідомі, але при цьому абсолютно не відчуєте болю. Безпосередньо перед операцією під контролем УЗД флеболог робить розмітку у тих місцях, де виконуватимуться проколи.

 

Після антисептичної обробки місця втручання лікар робить невеликий прокол за допомогою дуже тонкого скальпеля. У цей отвір вводять хірургічний гачок, за допомогою якого легко виводять вену назовні. При флебектомії не проводиться лігування (перев'язування) вен, натомість лікар робить місцеву компресію на ділянці втручання приблизно на 30 хвилин. Після закінчення операції проколи заклеюють звичайним медичним пластиром. Кількість проколів залежить від стану вен, стадії захворювання, характеру розгалуженості судин та інших факторів. Тривалість операції – 40-60 хвилин.

 

Записатись на  консультацію флеболога? >>>

Реабілітація

Відразу після операції вам одягнуть компресійні панчохи. Мініфлебектомія не вимагає госпіталізації, тому через 2-3 години ви зможете залишити клініку. Режим носіння компресійних панчох лікар визначає індивідуально. Як правило, їх не слід знімати протягом перших трьох днів. Також важливо робити щоденні піші прогулянки. У перший тиждень після мініфлебектомії потрібно обмежити важкі фізичні навантаження, не відвідувати басейн та сауну. Через 7 днів ви зможете повернутися до звичайного способу життя.

 

Мініфлебектомія у Клініці Симбіотика – це ефективна малоінвазивна методика лікування варикозу, відсутність тривалої реабілітації та оптимальні ціни.

Телефонуйте та записуйтесь на прийом: +3 (067) 888-3-000.

 
bottom of page