top of page

Професор з Донецька оперує в Симбіотиці.

Історії наших пацієнтів перетинаються з історіями лікарів, які в пошуках омріяного, приємного і безпечного місця лікарської практики знаходять саме клініку "Симбіотика".


проф. Анатолій Канзюба

Травма кульшового суглоба змусила пана Ігоря Сидора зі Стрия приймати рішення про протезування кульшового суглоба. Він дуже цінує своє здоров’я, тому обирав не тільки хірурга ортопеда-травматолога, а й умови клініки. Він вивчав відгуки пацієнтів, рівень догляду та реабілітації в інших клініках, порівнював ціни. Побувавши у декількох лікарів та лікарнях, він зупинив свій вибір на Симбіотиці та довірився нашому професору Анатолію Канзюбі.


Професора Донецького національного медичного університету, наукового співробітника Донецького НДІ травматології й ортопедії Анатолія Канзюбу війна вигнала з рідного дому ще у 2014 році. Він переїхав в Ужгород, де сьогодні працює професором кафедри загальної хірургії УжНУ. Має величезний досвід протезування суглобів, у його доробку – тисячі операцій, якими врятовано якість життя людей з усіх куточків України.


Анатолій Іванович для лікарської практики також шукав клініку, на зразок тих, які бачив і де стажувався в Америці та країнах Європи. І знайшов Симбіотику та її команду. А ми знайшли в нашу команду ортопедів травматологів високопрофесійного, інтелігентного, морального і людяного, готового щедро ділитися своїми знаннями і вмінннями, відважного українця - професора Анатоля Канзюбу.Історії наших пацієнтів перетинаються з історіями лікарів, які в пошуках омріяного, приємного і безпечного місця лікарської практики знаходять саме клініку Симбіотика.


Травма кульшового суглоба змусила пана Ігоря Сидора зі Стрия приймати рішення про ендопротезування кульшового суглоба. Він дуже цінує своє здоров’я, тому обирав не тільки хірурга ортопеда-травматолога, а й умови клініки. Він вивчав відгуки пацієнтів, рівень догляду та реабілітації в інших клініках, порівнював ціни. Побувавши у декількох лікарів та лікарнях, він зупинив свій вибір на Симбіотиці та довірився нашому професору Анатолію Канзюбі.


Професора Донецького національного медичного університету, наукового співробітника Донецького НДІ травматології й ортопедії Анатолія Канзюбу війна вигнала з рідного дому ще у 2014 році. Він переїхав в Ужгород, де сьогодні працює професором кафедри загальної хірургії УжНУ. Має величезний досвід протезування суглобів, у його доробку – тисячі операцій, якими врятовано якість життя людей з усіх куточків України.Анатолій Іванович для лікарської практики також шукав клініку, на зразок тих, які бачив і де стажувався в Америці та країнах Європи. І знайшов Симбіотику та її команду. А ми знайшли в нашу команду ортопедів травматологів високопрофесійного, інтелігентного, морального і людяного, готового щедро ділитися своїми знаннями і вмінннями, відважного українця - професора Анатоля Канзюбу.
33 перегляди0 коментарів
bottom of page