top of page

Емболізація вен та артерій – це малоінвазивна ендоваскулярна операція. Виконується рентгенохірургічним методом і полягає у цілеспрямованому закритті вен та артерій емболами – спеціальними дрібнодисперсними наповнювачами або лікарськими препаратами. Метою закорковування є виведення патологічно зміненої ділянки кровоносної мережі із загального кровообігу. Це може бути необхідно при судинних аномаліях (небезпечне розширення та витончення стінок судин), кровотечі або пухлини для припинення їх харчування.


Ендоваскулярні хірурги Клініки Симбіотика виконують емболізацію вен та артерій будь-якої складності, характеру патології та локалізації.

дата оновлення:  22/09/2022

Емболізація вен та артерій

Переваги

01

Спеціально обладнані рентгенохірургічні операційні та досвідчені ендоваскулярні хірурги, які досконало володіють даною інноваційною методикою хірургічної допомоги.

02

Висока ефективність операцій при різних патологіях систем організму, включаючи онкологію.

03

Максимальна безпека, мала операційна травма, швидке відновлення. Індивідуальні програми лікування з урахуванням комплексного підходу.

Які операції з емболізації вен та артерій ми проводимо

В цей час методика емболізації знаходить все ширше застосування у різних напрямках медицини. Вона застосовується у серцево-судинній хірургії, а гінекології та урології, при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту і т.д.


Ендоваскулярні хірурги Клініки Симбіотика виконують такі операції з емболізації судин: