top of page
ГоловнаСудинна хірургія › Флебологія › Клейова облітерація    
дата оновлення:  09/08/2022

Клейова облітерація вен

 
 

 

Склеювання вен

- найновіший метод лікування варикозу, в основі якого лежить використання біологічного клею, що закриває просвіт розширеної вени без теплової дії, на відміну від радіочастотного та лазерного апаратів. Процедура супроводжується мінімальним болем та травматичністю, швидкою реабілітацією та високим естетичним результатом. Ця безопераційна технологія на основі застосування «медичного суперклею», справила справжній прорив у лікуванні варикозу і вже широко застосовується у провідних флебологічних клініках світу.

 
 
клей вен.jpeg

Показання до клейової облітерації вен

  • Лікування варикозного розширення вен

  • Лікування варикозних трофічних виразок гомілки

  • Лікування варикозу при посттромботичній хворобі

Досвідчені флебологи клініки досягають високих результатів і при закритті варикозних вен діаметром до 2 см. Таким чином, великий діаметр вен не може бути обмеженням для клейової облітерації.

Переваги клейової облітерації вен

1. Найсучасніша методика

Найновітніша методика, що набирає популярності у всьому світі уже в нашій клініці

2. Відсутній реабілітаційний період

Процедура виконується через 1 прокол, не вимагає анестезії та подальшої реабілітації. Пацієнт одразу повертається до звичного способу життя

3. Не має сезонної залежності

Так як при клейовій облітерації немає необхідності носити компресійний трикотаж, то лікування можна проводити в будь-яку, навіть спекотну пору року.

Підготовка до клейової облітерації вен

Методика склеювання вен біоклеєм особливої передопераційної підготовки не вимагає. Передопераційне обстеження при цьому мінімальне та включає:

 

  • ультразвукове ангіосканування (УЗАС) вен ніг;

  • лабораторні аналізи (загальний аналіз крові, аналіз на крові на згортання та інфекції).

Техніка виконання склереотерапії

Доступ через точковий прокол

Анестезія - не потрібна

Час операції -  до 20 -  хв. на одній нозі

Перебування в стаці-онарі не потрібне

Проведення клейової облітерація вен

У нашому медичному центрі процедура клейової облітерації проводиться амбулаторно у спеціалізованій операційній. Процедура не вимагає загального знеболювання. Тривалість процедури – до 20 хв.

 

Підготовка. Безпосередньо перед виконанням процедури лікар проводить ультразвукове сканування та відзначає на шкірі місця патологічно змінених вен, що виступають.

 

Виконання. Вся процедура відбувається під безперервним ультразвуковим контролем. Операційне поле обробляється за стандартною методикою дезінфікуючим розчином. Вибирається місце для проколу вени. Особливістю клейової облітерації є те, що вся процедура виконується через єдиний прокол шкіри. Це і є однією з головних переваг процедури Venaseal. Через один прокол у просвіт вени встановлюється катетер та вводиться система доставки біоклею. Наступним етапом уздовж усієї розширеної вени за допомогою пістолета-дозатора рівномірно вводиться біоклей. Одночасно з цим здійснюється здавлення вени датчиком УЗД, що забезпечує максимально швидке та надійне закриття просвіту вени.

 

Записатись на  консультацію флеболога? >>>

Реабілітація

Клейова облітерація вен є єдиним методом лікування варикозу, який не потребує реабілітації. Процедура не супроводжується появою синців та набряклості, відсутня необхідність носіння компресійних панчіх. Заклеєна ділянка вени протягом року перетворюється на сполучнотканинний тяж, невидимий при УЗД.

 

В результаті проведеного втручання пацієнт позбавляється больових відчуттів, набряків, тяжкості, стомлюваності ніг, візуальних дефектів. Крім того, завдяки склеюванню стовбура підшкірної вени усуваються ризики таких ускладнень варикозу, як тромбози вен, трофічні порушення шкіри та кровотечі.

Телефонуйте та записуйтесь на прийом: +3 (067) 888-3-000.

 
bottom of page