top of page
ГоловнаОтоларингологія › Лікування храпу  
 
дата оновлення:  30/08/2022

Хірургічне лікування хропіння

 

Хірургічне лікування хропіння дозволяє відновити носове дихання та усунути вібрації м'яких тканин гортані під час сну.

 

Оториноларингологи Центру малотравматичної хірургії «Клініки СИМБІОТИКА» успішно лікують хропіння у пацієнтів будь-якої статі та віку, застосовуючи малотравматичну та ефективну радіохвильову методику.

Якщо вас турбує хропіння – зверніться до нашої клініки, наші лікарі встановлять причину цього неприємного явища та запропонують оптимальне лікування.

ЛОР3.png
Наші переваги

Команда кваліфікованих фахівців 

Сучасне обладнання

Комплексний підхід

Показання до хірургічного лікування хропіння

Показання до хірургічного лікування хропіння

Наші ЛОР-хірурги проводять лікування хропіння, спираючись на дані діагностичних заходів, вік пацієнта, наявність хронічних захворювань та інші фактори. Основними показаннями до хірургічного втручання є:

  • Хропіння, спричинене гіпертрофією м'якого піднебіння або язичка

  • Неускладнене хропіння

  • Апное сну середньої тяжкості

Записатись на  консультацію ЛОРа? >>>

Методи лікування хропіння

Залежно від обсягу оперативного втручання, наші лікарі використовують такі методи лікування хропіння.

Палатопластика. Це видалення гіпертрофованих тканин м'якого піднебіння, які під час сну вібрують та викликають хропіння.

Увулопалатопластика. У ході цієї процедури лікар видаляє і вільний край м'якого піднебіння, і потовщену, гіпертрофовану або деформовану мову.

Увулофарингопалатопластика. Це розширене оперативне втручання, під час якого ЛОР-хірург видаляє вільний край м'якого піднебіння, язичок, передні та задні піднебінні дужки та проводить пластику мягкого піднебіння, створюючи його нову форму. Застосування такої методики лікування хропіння дозволяє видалити надлишок м'яких тканин носоглотки, які призводять до хропіння та зупинок дихання уві сні.

bottom of page