tr_3.png

Основний принцип даних обстежень полягає у виявленні прихованої коронарної недостатності, а саме невідповідного кровопостачання серцевого м’язу (міокарда). Якщо в стінках коронарних артерій утворюються атеросклеротичні бляшки, вони можуть стати на заваді безперешкодному проникненню крові, а отже й кисню до міокарда, т.зв. ішемічна хвороба серця. 

Запис online, це швидко та безпечно

Важливо розуміти, що ЕКГ, записана в стані спокою може бути нормальною навіть у людей з судинами, які вже уражені атеросклеротичним процесом. І навіть попри наявну перешкоду, залишковий потік крові може тривалий час задовольняти потребу міокарда в кисні, особливо у людей, що ведуть малорухливий спосіб життя. Додаткова дозована фізична активність під час навантажувальних тестів дозволяє відтворити стресову ситуацію і з більшою достовірністю оцінити адекватність кровопостачання міокарда. Сучасні навантажувальні тести – це тредмілметрія (запис ЕКГ під час ходьби – бігу хворого на біговій доріжці); стрес – ЕхоКГ(запис ЕхоКГ під час фізичного навантаження або введення фармакологічних середників, які стимулюють серцеву діяльність.

Підготовка до тредмілу:

  1. Слід призупинити приймання наступних ліків (узгодити з лікарем):

  • -  дигоксин за 7 днів до тесту;

  • - В-блокатори та блокатори кальцієвих каналів за 2-4 дні (залежно від терапевтичної необхідності іноді відміна здійснюється поступово, в окремих випадках приймання необхідно продовжити),

  • - ліки з дією на бронхи за 12-72 год.

    2. Бути в зручному одягу, в якому комфортно бігти, або мати відповідний змінний одяг для проведення тесту;

    3. Мати змінну пару шкарпеток для ходьби по біговій доріжці;

    4. Не проводити приймання їжі чи надмірного вживання рідини за 2 години до тесту;

    5. Не палити цигарки за 8 годин до тесту.