top of page
ГоловнаХірургія
 
 
дата оновлення:  28/02/2023

Хірургія. Амбулаторна хірургія.

Зміст статті:

Про хірургію

У Центрі малотравматичної хірургії Клініки СИМБІОТИКА працюють кваліфіковані лікарі, які великий досвід та постійно вдосконалюють свої фундаментальні знання та практичні навички. 

Усі операції  центрі проводяться з використанням передових малоінвазивних тактик, з використанням широкого спектра методик  виконання таких операцій. Застосування сучасних методик забезпечує значно меншу травматизацію тканин та суттєво знижує ймовірність появи післяопераційних ускладнень.

 

Всі операції виконуються з використанням сучасних анестетиків, що мінімізує дискомфорт та болючі відчуття.

Усі операції, які стосуються хірургії одного дня, проводяться у операційній Центру малотравматичної хірургії, спеціально обладнаних сучасною апаратурою для таких втручань.

 

За потреби короткочасного післяопераційного спостереження пацієнти проводять кілька годин у палатах денного стаціонару, або ж залишаються до наступного дня під спостереженням.

Однією з основних переваг амбулаторної хірургічної допомоги є практично повне збереження звичного ритму життя одразу після операцій.

Будь-які дослідження та аналізи, необхідні для передопераційної підготовки, проводяться в найкоротші терміни у власній лабораторії центру.

Медицина не стоїть на місці та багато операцій, які раніше вимагали довгого перебування в стаціонарі, сьогодні виконуються за один день. Ризик оперативних втручань при цьому не перевищує звичайний, а ускладнень у післяопераційний період значно менше. Ціни на малі оперативні втручання відображені у відповідному розділі.

Стаціонарні операціїї

Стаціонарні операції.


Для проведення хірургічних, стаціонарних операцій в Клініці Симбіотика використовуються спеціалізований, сучасно оснащений операційний блок, що відповідає високим світовим медичним стандартам і всім санітарно-гігієнічним нормам. Проводити успішні операції в умовах стаціонару нам дозволяє висококваліфікований штат співробітників, який складається з професійних лікарів експертного рівня та згуртованої кваліфікованої команди середнього та молодшого медичного персоналу. Завдяки їм у нашій клініці успішно проводяться високоточні, хірургічні операції будь-якої складності за класичними та інноваційними методиками.

Стаціонарні операції здебільшого вимагають повного та якісного знеболювання. У межах підготовки до них кожного пацієнта підбирається максимально безпечна та адекватна складності хірургічного втручання анестезія. Починаючи від консультативного прийому та до закінчення операції та повного виходу з наркозу за станом пацієнта спостерігає кваліфікований лікар-анестезіолог.

Переваги проведення операцій в Клініці Симбіотика
Ернест Красівський

Лікар-хірург, 

Клініка СИМБІОТИКА

Записатись на  консультацію лікаря? >>>

01

Повний лікарський контроль за станом хворого у післяопераційному періоді.

02

Грамотний медичний та гігієнічний догляд, повне соціальне та побутове забезпечення

03

Можливість надання негайної допомоги у разі настання ускладнень

04

Повний спокій та виключення додаткових навантажень на організм після операції.

05

Забезпечення якісного, збалансованого та адаптованого до стану здоров'я харчування

Хірургія "оного дня". Амбулаторна хірургія.

На сьогодні завдяки використанню малоінвазивних методик, малі оперативні втручання та хірургічні маніпуляції хірурги нашого Центру успішно проводять амбулаторно.

Відмінною особливістю амбулаторної хірургії є те, що хірургічне лікування не потребує госпіталізації до стаціонару на тривалий термін. Операцію можна провести безпосередньо в день звернення в умовах процедурного кабінету або денного стаціонару.

Хірургія одного дня
Лікування гнійно-запальних процесів


Гнійно-запальні захворювання шкіри та м'яких тканин – це велика група патологій, що супроводжуються запаленням та утворенням гнійного вмісту в сальних залозах, волосяних мішечках, підшкірно-жировій клітковині тощо.

Мета оперативного втручання у гнійній хірургії – розкрити порожнину з гноєм та налагодити його відтік. Для цього в нашому Центрі використовується сучасне обладнання та інструментарій, що дозволяють проводити втручання з мінімальною травматизацією навколишніх тканин та забезпечують швидке загоєння ран.

Видалення врослого нігтя


Врослий ніготь на нозі - це вкрай неприємне захворювання, яке супроводжується сильним болем. У занедбаних випадках – людині важко ходити та носити взуття. За відсутності ефекту від консервативного лікування ми рекомендуємо пацієнтам проведення операції.

Для видалення врослого нігтя лікарі Центру застосовують методики, що відрізняються високою ефективністю та низьким ризиком виникнення рецидивів. Під місцевим знеболенням хірург видаляє надлишкові тканини, що утворилися через вростання нігтя, та проводить резекцію нігтьової пластини.

Видалення доброякісних новоутворень


Родимки, бородавки, ліпоми та інші утворення шкіри та підшкірно-жирової клітковини нерідко доставляють естетичний та фізичний дискомфорт.

 

Залежно від типу та характеру новоутворення наші хірурги пропонують оптимальний спосіб лікування.

 

Для знеболювання використовуються сучасні препарати, а повернутися додому ви зможете одразу після операції.

Хірургічна обробка ран


Допомога хірурга може знадобитися для первинної обробки ран, вилучення сторонніх тіл з м'яких тканин та інших випадках.

 

В умовах процедурного кабінету лікарі швидко проводять усі необхідні маніпуляції з обробки ран та накладання швів.

Записатись на  консультацію ЛОРа? >>>

bottom of page